Sony SRG-300HC Full HD uzaktan çalıştırılan PTZ kamera-SIYAH

Sony SRG-300HC Full HD uzaktan çalıştırılan PTZ kamera-SIYAH

En geç 23 Temmuz Salı günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • UPS KARGO : 90,00 ₺ (2000 TL ve üzeri ücretsiz)

Sony SRG-300HC

Yeni ürün

Full HD uzaktan çalıştırılan PTZ kamera - SİYAH

Daha Fazla Detaylar

Stok Sor
close

Stok ve Fiyat Sor


 

103 408,52 ₺

Döviz Tutar : 2 870,00 € + KDV
Döviz Tutar : $ 3,128.00 + KDV
Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Sony

 
Ürün Özellikler
Kurumsal, eğitim ve teletıp uygulamaları için 30x optik yakınlaştırma ve 60 fps yüksek kare hızına sahip masaüstü veya tavana monte edilebilir PTZ renkli kamera.
SRG-300H PTZ kamera; kurumsal toplantı odaları, amfiler ve eğitim odalarında yüksek kaliteli, renkli video görüntüleri yakalar. Standart IP ağları üzerinden uzaktan kontrol edilen bu model, görüntülü konferanstan uzaktan izleme ve teletıbba kadar çok çeşitli görsel görüntüleme uygulamalarında birincil veya ikincil kamera olarak kullanım için idealdir.

Hassas Exmor™ CMOS sensör, yüksek yatay çözünürlüklü, ayrıntılarla dolu Full HD görüntüler sağlar. 60 fps değerinde yüksek kare hızı, hareketli nesneleri daha doğal, bulanık olmayan bir şekilde görüntüler.

Mükemmel düşük ışık hassasiyeti (Yüksek Hassasiyet modunda 0,35 lx), kamerayı neredeyse karanlık olan koşullarda kullanım için ideal kılar. Sony'ye özel View-DR teknolojisi, aynı sahnede aşırı aydınlık ve karanlık alanların olduğu zorlu arka aydınlatma koşulları altında net görüntüler için dinamik aralığı genişletir. XDNR, ışığın az olduğu odalarda dijital yakınlaştırma kullanıldığında bile sabit ve hareketli nesnelerin canlı bir şekilde görüntülenmesi için görüntü parazitini azaltır.

Kameranın geniş görüş alanı, görüntülü konferanslar sırasında odadaki herkesin görüntüye dahil edilmesini kolaylaştırır. Akıcı, sessiz PTZ işlevi ve 16 ön ayarlı kamera konumu, sunucuyu veya diğer izleyicileri rahatsız etmeden hızlı ve kolay bir şekilde yeniden kadrajlama imkanı sunar. Güçlü 30x optik yakınlaştırma, büyük bir salonun karşı tarafındaki öğretmen gibi kameradan uzakta olan nesnelerin yüksek kaliteli yakın çekimleri için 12x dijital yakınlaştırma ile desteklenir.

Kamera ekstra esneklik için standart IP ağları üzerinden VISCA komut protokolleriyle kontrol edilebilir. Eklenen HDMI video çıkışı, kameranın kolaylıkla HD görüntülü konferans sistemine veya bilgisayara doğrudan bağlanmasını sağlar.

Kamera hem masaüstünde hem de tavana monte edilerek kullanılabilir.

Bir Yorum Yaz

Sony SRG-300HC Full HD uzaktan çalıştırılan PTZ kamera-SIYAH

Full HD uzaktan çalıştırılan PTZ kamera - SİYAH

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(0)

Şu anki müşteri yorumları.

 
Taksit Seçenekleri

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü

UA-238141956-1