Sony SRG-120DU USB 3.0 ve USB 2.0'lı Full HD uzaktan çalıştırılan PTZ kamera

Sony SRG-120DU USB 3.0 ve USB 2.0'lı Full HD uzaktan çalıştırılan PTZ kamera

En geç 23 Temmuz Salı günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • UPS KARGO : 90,00 ₺ (2000 TL ve üzeri ücretsiz)

Sony SRG-120DU

Yeni ürün

USB 3.0 ve USB 2.0'lı Full HD uzaktan çalıştırılan PTZ kamera

Daha Fazla Detaylar

Stok Sor
close

Stok ve Fiyat Sor


 

57 289,04 ₺

Döviz Tutar : 1 590,00 € + KDV
Döviz Tutar : $ 1,732.94 + KDV
Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Sony

 
Ürün Özellikler
Kurumsal uygulamalar, eğitim ve teletıp uygulamaları için 12x optik yakınlaştırma ve 60 fps yüksek kare hızına sahip bilgisayar dostu masaüstü PTZ kamera.
SRG-120DU; kurumsal toplantı odaları, kalabalık alanlar, amfiler, eğitim odaları, medikal alanlar ve sınıflarda yüksek kaliteli ve renkli video görüntüleri yakalayan bir masaüstü PTZ kameradır. USB 3.0 ile doğrudan bilgisayara bağlanan veya standart IP ağları üzerinden uzaktan kontrol edilen bu kamera, yazılım tabanlı görüntülü konferans sistemleri, UCC (Tümleşik İletişim ve İşbirliği) ve multimedya akış sistemleri için ideal bir yardımcıdır.

Kameranın hassas 1/2,8 tipi Exmor® CMOS sensörü, yüksek yatay çözünürlükle ayrıntılı Full HD görüntüler sunarak tüm konferans katılımcılarının net biçimde görülmesini sağlar. 60 fps değerinde yüksek kare hızı, hareketli nesneleri daha doğal, bulanık olmayan bir şekilde görüntüler.

Mükemmel düşük ışık hassasiyeti, SRG-120DU'yu loş ışıklı toplantı alanlarında kullanım için ideal kılar. Sony'ye özel View-DR teknolojisi, aynı sahnede aşırı aydınlık ve karanlık alanların olduğu zorlu arka aydınlatma koşulları altında net görüntüler için dinamik aralığı genişletir. XDNR, ışığın az olduğu odalarda dijital yakınlaştırma kullanıldığında bile sabit ve hareketli nesnelerin canlı bir şekilde görüntülenmesi için görüntü parazitini azaltır.

Kameranın geniş görüş alanı, görüntülü konferanslar sırasında odadaki herkesin görüntüye dahil edilmesini kolaylaştırır. Akıcı, sessiz PTZ işlevi ve 16 ön ayarlı kamera konumu (VISCA aracılığıyla kontrol edilirken), sunucuyu veya diğer izleyicileri rahatsız etmeden hızlı ve kolay bir şekilde yeniden kadrajlama imkanı sunar. 12x optik yakınlaştırma, büyük bir salonun karşı tarafındaki öğretmen gibi kameradan uzakta olan nesnelerin yüksek kaliteli yakın çekimleri için 12x dijital yakınlaştırma ile desteklenir.

Eklenen USB 3.0 arabirimi, kamerayı bir bilgisayara bağlayarak sıkıştırılmamış 1080/60p videoyu yüksek veri aktarım hızıyla aktarmayı mümkün kılar. USB 2.0 üzerinden bağlantı, 720/15p'ye kadar Yüksek Çözünürlüklü video aktarımını destekler. V4L2 (Linux için video) özelliği de desteklenir.

İsteğe bağlı kumanda kolu veya IR Remote ile çalıştırılabilen SRG-120DU, USB üzerinden UVC veya VISCA aracılığıyla ya da IP ve RS-232C üzerinden VISCA aracılığıyla uzaktan kumandaya izin veren PC uygulama yazılımı kullanılarak da rahatça kontrol edilebilir.

Bir Yorum Yaz

Sony SRG-120DU USB 3.0 ve USB 2.0'lı Full HD uzaktan çalıştırılan PTZ kamera

USB 3.0 ve USB 2.0'lı Full HD uzaktan çalıştırılan PTZ kamera

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(0)

Şu anki müşteri yorumları.

 
Taksit Seçenekleri

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü

UA-238141956-1